Wolontariat PDF Drukuj

DIAŁANIA WOLONTARIATU

ROK SZKOLNY 2010/2011

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Kolejna zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tym razem w akcji brały udział cztery uczennice naszej szkoły: z klasy II LO Dorota Białobrzewska i Natalia Łada oraz z Klasy I LO Amanda Wnuk i Katarzyna Perzanowska. Wolontariuszki zebrały 2204, 08 zł.

Gminny Dzień Dziecka

29 maja 2011 roku na placu za Gminnym Ośrodkiem Kultury odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka.  Dla najmłodszych przygotowano dużo atrakcji: gry rodzinne, konkursy z nagrodami, lody i napoje. W zabawie uczestniczyły również nasze wolontariuszki. Ania Bagińska, Natalia Szymańska, Ola Warych, Sylwia Kurzyńska i Marta Budna poprzebierane w stroje klaunów, myszek, żabek i rusałek bawiły się z dziećmi i pomagały w organizacji imprezy.

ROK SZKOLNY 2007/2008

1. Zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udział brało 5 wolontariuszy: Martyna Domańska, Emilia Szczepańska, Marta Grzegorczyk, Maja Zakrzewska, Adam Krzyżewski. (styczeń)
  2. Pomoc w obsłudze uczestników Przeglądu pieśni wielkopostnych w Amelinie. Udział brały Ewelina Myślak i Joanna Perzanowska
  3. Organizacja stoiska rysunkowego dla dzieci podczas obchodów Dnia kultury i ziemi, imprezy zorganizowanej przez GOK. (czerwiec)

ROK SZKOLNY 2008/2009

1. Zbiórka karmy i smakołyków na rzecz schroniska dla psów w Kruszewie. Wizyta w schronisku w celu przekazania zebranych rzeczy.  (listopad)
  2. Zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udział brało 5 wolontariuszy: Emilia Szczepńska, Mariusz Ptaszyński, Kasia Drewelus, Martyna Domańska i Paulina Wieczorek. (styczeń)
  3. Czytanie bajek w Przedszkolu przez dziewczęta z klasy I LO. Od drugiego półrocza do końca roku.
  4. Pomoc w obsłudze uczestników Przeglądu pieśni wielkopostnych w Amelinie. Udział ponownie brały Ewelina Myślak i Joanna Perzanowska.
  5. Udział w akcji Honorowego krwiodawstwa. Krew oddało 7 uczniów.

ROK SZKOLNY 2009/2010

1. Czytanie bajek w Przedszkolu przez dziewczęta z klasy I LO i I LP. Od początku roku w czwartki.
  2. Zbiórka zabawek na rzecz Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnosielcu.
  3. Udział wolontariuszek w obsłudze Wigilii dla samotnych. Pomagały: Anna Bagińska. Anna Gwiazda, Natalia Łada i Ewa Krępska. (10 grudnia)
  4. Zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udział brało 3 wolontariuszy: Anna Bagińska, Natalia Łada i Kasia Drewelus. (10 stycznia)

Poprawiony: poniedziałek, 23 września 2013 15:35