WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO PDF Drukuj
wtorek, 12 lutego 2019 08:25

24 stycznia 2019 roku odbyła się szkolna edycja III Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal”. Był to pierwszy etap zmagań mający na celu wyłonienie spośród uczestników najlepszych, którzy będą reprezentować naszą szkołę w IV powiatowym etapie Konkursu Ortograficznego pod patronatem Starosty Makowskiego. Oczywiście celem nadrzędnym zmagań było wskazanie tych uczniów naszej szkoły, którzy wspaniale znają zasady polskiej ortografii i interpunkcji. Do konkursu przystąpiło 11 chętnych uczniów z klas: I LO, II LO i II TA. Oto ostateczne wyniki:

I miejsce:Ewa Zduńczyk z klasy I LO

II miejsce:Aleksandra Mizerek z klasy I LO

III miejsce:Sandra Czaplicka z klasy II LO

Zwycięzcom trzech pierwszych miejsc podarowano nagrody rzeczowe. Będą oni reprezentować naszą szkołę  na etapie powiatowym, który będzie miał miejsce 15 lutego 2019 roku w Płoniawach Bramurze. Pozostali uczestnicy konkursu  otrzymali dyplomy pamiątkowe. Wszystkim uczniom, którzy zmierzyli się z dyktandem gratulujemy odwagi.

Beata Grabowska

Poprawiony: wtorek, 12 lutego 2019 08:43