Rok szkolny 2011/2012
Życzenia wakacyjne PDF Drukuj
czwartek, 05 lipca 2012 10:16

Wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji

oraz szczęśliwego powrotu do szkoły

życzą Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców

Uroczyste zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj
czwartek, 05 lipca 2012 10:04

List od Posła do Parlamentu Europejskiego PDF Drukuj
niedziela, 24 czerwca 2012 15:58

.

Poprawiony: niedziela, 24 czerwca 2012 22:05

Biwak klasy II LO PDF Drukuj
piątek, 15 czerwca 2012 09:01

W dniach 4-6 czerwca byliśmy na wycieczce szkolnej. Naszymi opiekunami byli pani Anna Drejko, pani Aleksandra Leszczyńska i pan Jakub Miecznikowski. Pierwszego dnia około godziny 11:00 dojechaliśmy do Dąbrowy, gdzie czekał na nas pensjonat "Mazurskie ranczo". Zaraz po rozpakowaniu się, poszliśmy nad jezioro, a Milena z Amandą nawet odważyły się wejść do wody. Dzień zakończyliśmy integracyjnym grillem i tańcami. 5 czerwca został rozpoczęty przez pana Jakuba Miecznikowskiego oraz naszych dwóch kolegów Rafała i Łukasza, biegiem długodystansowym po Dąbrowie. Później tradycyjnie wybraliśmy się nad jezioro na plażę, a chłopcy łowili ryby. Po południu graliśmy w podchody, a dzień uwieńczyliśmy ogniskiem. Ostatniego dnia naszego pobytu skupiliśmy się głównie na leniuchowaniu i sprzątaniu naszych apartamentów. Około godziny 19:00 wypoczęci i uśmiechnięci wróciliśmy do Krasnosielca. Wyjazd ten zintegrował naszą klasę, napewno to powtórzymy.

uczennice klasy II LO Milena i Amanda

Poprawiony: piątek, 15 czerwca 2012 11:05

FESTYN ZDROWIA PDF Drukuj
poniedziałek, 21 maja 2012 20:19

Dnia 16 maja w naszej szkole odbył się  długo oczekiwany „Festyn Zdrowia”. Uroczystość została zorganizowana przez uczniów z klasy I Liceum Ogólnokształcącego, biorących udział w ogólnopolskim konkursie „Czas na zdrowie”. Dziesięcioosobowy zespół „WITAMINKI24” pod opieką nauczyciela biologii mgr Jolanty Sopelewskiej od kilku miesięcy realizuje kolejne etapy konkursu. Serdecznie dziękujemy sponsorom zakładowi Dr Oetker z Makowa Mazowieckiego oraz Radzie Rodziców z Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu. Składamy również podziękowania dla Pani Agnieszki Grabowskiej i młodzieży z klasy I LO, za nieocenioną pomoc w organizacji uroczystości.

Podczas festynu uczestnicy obejrzeli filmy edukacyjne z cyklu „Śmietnik w mojej głowie”, po czym konsumowali zdrowy poczęstunek: desery ufundowane przez firmę Dr Oetker, owoce, sałatki i świeżo sporządzane soki- wszystko pyszne i zdrowe!! Dużym zainteresowaniem cieszyły przygotowane przez „Witaminki24” stanowiska, na których można było dokonać pomiaru wagi, miary, wskaźnika BMI, ciśnienia i poziomu cukru. Za pomoc naszej młodzieży dziękujemy pielęgniarce Pani Hannie Rogala. Zwieńczeniem uroczystości była część rekreacyjna- taniec przy muzyce przygotowana przez dziewczęta z klas I LO, II LO i I TA pod czujnym okiem Pana Jakuba Miecznikowskiego. Wszyscy mieliśmy okazję się przekonać, że szkoła to miejsce, gdzie nie tylko się uczymy, ale również dobrze bawimy.

Jolanta Sopelewska

Poprawiony: wtorek, 22 maja 2012 12:42