Archiwum
Spotkanie z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów Panią Katarzyną Jakubiak PDF Drukuj
poniedziałek, 11 kwietnia 2011 15:17

11 kwietnia 2011 roku w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki odbyło się spotkanie młodzieży z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów panią Katarzyną Jakubiak. Pani Rzecznik zapoznała uczniów z  podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi konsumenta w obrocie gospodarczym, zadaniami rzecznika, podstawowymi źródłami prawa w zakresie ochrony konsumentów: kodeksem cywilnym, ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, ustawą o ochronie konkurencji i konsumentów, ustawą o niektórych prawach konsumentów i odpowiedzialności za produkt niebezpieczny.  Dziękujemy za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.

Poprawiony: wtorek, 23 sierpnia 2011 09:06

Wigilia szkolna PDF Drukuj
poniedziałek, 28 lutego 2011 19:37

Wigilia szkolna odbyła się  22 grudnia 2011 roku. Wszyscy obecni tego dnia nauczyciele i uczniowie zebrali się, by wspólnie podzielić się opłatkiem i posłuchać części artystycznej przygotowanej przez uczniów klasy I LO i wybranych uczniów innych klas. Piękne słowa poetyckie, fragmenty Biblii i dźwięk niezapomnianych polskich kolęd stworzyły w naszej szkole niezapomniany klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Poprawiony: wtorek, 23 sierpnia 2011 09:02

Do zakończenia roku szkolnego zostało: 21.6.2019 9:00 55 Dni